close
KEEP GOING FIND THE BALANCE arrow MONUBLUE arrow KEEP GOING FIND THE BALANCE arrow MONUBLUE arrow KEEP GOING FIND THE BALANCE arrow MONUBLUE arrow KEEP GOING FIND THE BALANCE arrow MONUBLUE arrow KEEP GOING FIND THE BALANCE arrow MONUBLUE arrow KEEP GOING FIND THE BALANCE arrow MONUBLUE arrow
Sepet (0)
Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İade Politikası

Monublue‘dan sipariş ettiğiniz bir ürünü size tesliminden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Giyilmiş, yıkanmış veya hasarlanmış ürünler iade edilemeyecektir.

İade yapmak için sales@monublue.com adresine bir e-posta göndererek hangi ürünün iadesini istediğinizi bize bildiriniz. Akabinde ise size bildirilen adrese iade sağlayabilirsiniz. Uluslararası teslimatların iadesinde kargo ücreti Müşteri tarafınca karşılanacaktır.

İadelerin kabulü için şartlarımız aşağıdaki gibidir:

↳ İade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış ve yıkanmamış olmalıdır. Ürün orijinal paketlemesi bozulmadan Monublue’nun bildirdiği adrese yapılmalıdır. Orijinal paketlemesi bozulmuş, zedelenmiş, paketin üzerine bant yapıştırılmış ürünlerin iadesi mümkün değildir. Zedelenmiş bir ürünün Monublue’ya iade edilmek istenmesi halinde iade edilmek istenen ürün Müşteri’ye tekrar gönderilecek ve bu işlemden doğan ekstra kargo ücretleri müşteri üzerinde kalacaktır.


↳ Ürün ile birlikte gönderilen tüm aksesuarların iade esnasında hasardan ari bir şekilde Monublue’ya gönderimi gerekmektedir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.  


↳ Giyilmiş, yıkanmış veya üzerinde işlem yapılmış tekstil ürünleri iade alınmayacaktır. Ayakkabı iadesi söz konusu ise dışarıda giyilmediğinden ve orijinal kutusu ile iade edildiğinden emin olunmalıdır. Bu şartlar sağlanmadığı takdirde iade kabul edilmeyecektir.  


↳ Ürünün özelliği gereği iadeye uygun değilse veya iade ile birlikte son kullanım tarihi geçecek ve ürünün tekrar satışı olanaksız hale gelecek ise iade mümkün değildir.


↳ Yeni yıl, Sevgililer Günü, Babalar/Anneler Günü gibi özel günler için üretilen ürünlerin iadesi mümkün değildir. Özel ithalata konu ürünlerin iadesi mümkün değildir.


↳ İç çamaşırların, çorapların, yüzme/plaj kıyafetleri ve mayoların hijyenik nedenlerle iadesi kabul edilmemektedir.